Kadra klubu Strefa Fitness

Maria Horodyska

instruktor fitness, trener personalny, założycielka Strefy Fitness

Po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego, rozpoczęła treningi w jednym z wrocławskich klubów. Szybko fitness stał się jej sposobem na życie, pracą, pasją, okazją do poznawania wspaniałych ludzi, których łączy sport, chęć samodoskonalenia się, rozwoju oraz spełniania swoich celów i marzeń.
Instruktor fitness, trener personalny, właściciel i menedżer Strefy Fitness. Od 2006 roku prowadzi zajęcia grupowe, w 2010 roku otworzyła Strefę Fitness z własną siedzibą i zespołem złożonym z czterech instruktorów. Od 2012 roku prowadzi treningi personalne z doradztwem żywieniowym.
Prowadzi zajęcia grupowe: Pilates, stretching, step, cross, ABS, TBC, shape , deepWORK, Tabata i formy metaboliczne. W Klubie Pełni funkcję menedżera do spraw marketingu i jest głównym koordynatorem działań. Podczas treningów motywuje podopiecznych, wspiera podczas najcięższych ćwiczeń, indywidualnie podchodzi do każdej osoby, wymaga prawidłowej techniki, by ćwiczący osiągnęli swoje cele i czuli, że dobrze wykorzystali spędzony na sali czas. Jako menedżer i właściciel prowadzi Strefę Fitness w duchu rozwoju, wspólnej motywacji, inspiracji zarówno wśród Teamu Strefy Fitness jak i wszystkich Klubowiczów.

Motto treningowe i życiowe:
Kto nie ma odwagi marzyć, nie będzie miał siły do walki.


KURSY I SZKOLENIA>>>Dorota Wojcieszonek

obsługa klienta, instruktor fitness

Sport jest nieodłączną częścią jej życia. Przez wiele lat trenowała z sukcesami tenis stołowy w strzelińskim klubie "GRANIT". Ze Strefą Fitness związana jest od początku jej istnienia. Pracując na recepcji chętnie udziela informacji i pomaga w doborze zajęć. Od roku 2015 jest również instruktorką fitness i prowadzi zajęcia Indoor Walking, Shape oraz BPU. Uwielbia dopingować i motywować ćwiczących do wytężonej pracy, ale przede wszystkim ceni sobie miłą i życzliwą atmosferę na zajęciach.
Nie lubi nudy więc wolny czas najchętniej spędza czynnie na świeżym powietrzu z rodziną i psem.
Ulubione motto życiowe:
"Przegrywa nie ten który padł, lecz ten który nie chciał powstać"


KURSY I SZKOLENIA>>>Izabela Pakuła-Skwarzyńska

instruktor fitness, trener personalny

Instruktor fitness od roku 2012, od roku 2016 również trener personalny. Specjalista od intensywnych treningów interwałowych, jak Tabata, treningów cardio, jak również treningów ukierunkowanych na kształtowanie sylwetki (szczególnie znana z zamiłowania do rzeźbienia pośladków:) Jako instruktor nieustannie doskonali swój warsztat: korzysta z doświadczeń swoich kolegów, uczestniczy w szkoleniach oraz konwencjach, ale przede wszystkim słucha uczestników swoich zajęć, stara się wyjść naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Fitness to jej pasja, to sposób na piękną sylwetkę, ale również odpoczynek, relaks, rozładowanie stresu. To także okazja do spotkania wyjątkowych ludzi, którzy chcą się samodoskonalić, pokonywać swoje granice, stawiać czoła nowym wyzwaniom.
Motto: Work hard, play hard


KURSY I SZKOLENIA>>>
Magdalena Malec

instruktor fitness, trener personalny

Ze sportem związana od pierwszej klasy szkoły podstawowej, jako że jej ulubionym przedmiotem aż do końca liceum było... Wychowanie Fizyczne. Idąc za głosem serca, skończyła studiana wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją instruktor fitness oraz menedżer sportu.
Najwięcej satysfakcji sprawia jej prowadzenie zajęć: indoor walking, pump oraz treningu obwodowego. Poza mocnymi treningami uwielbia kubańskie rytmy, jest instruktorką Cuban Salsa Fit. Na zajęciach dużo uwagi poświęca na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dopasowanie ich do możliwości każdej osoby. Lubi zarażać miłością do aktywności fizycznej, a swoje treningi traktuje jako przygotowanie do realizowania pasji – podróżowania, turystyki wysokogórskiej, rowerowego enduro, biegów górskich oraz skitouringu. Największe życiowe osiągnięcia to: zdobycie Mont Blanc, przebiegnięcie nocnego maratonu górskiego (42 km) oraz rowerowa podróż po Kubie (1000 km).
Życiowe motto: Nieważne gdzie jesteś, ważne z kim!
Motto treningowe:
Jeżeli wydaje Ci się, że nie masz siły – masz rację. Wydaje Ci się!


KURSY I SZKOLENIA>>>
Magdalena Cerulewicz

instruktor fitness, trener personlny

Absolwentka Biotechnologii Farmaceutycznej na Politechnice Wrocławskiej, na co dzień pracuje w dużej polskiej firmie farmaceutycznej. Instruktor fitness i trener personalny. Pierwsze kroki w branży fitness stawiała w 2010 roku w Strefie Fitness. Specjalizuje się w treningu cross (zgłębia tą formę treningu od 2014 r.), treningu funkcjonalnym, treningu z kettlebell, indoor walking oraz biegach na 10 km. Na treningach wymagająca, za każdym razem w trakcie zajęć podnosi poprzeczkę coraz wyżej i podkręca tempo. Z uśmiechem na twarzy udowodni Ci, że na zajęciach możesz wycisnąć z siebie jeszcze więcej. Indywidualnie podchodzi do uczestników, koryguje technikę i zachęca do pokonywania swoich barier. Uwielbia pracę trenera, bo może swoją pasją zarażać innych. Prywatnie dużo biega i od kilku sezonów jest najszybszą Strzelinianką na dystansie 10 km. W wolnym czasie zgłębia wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji.
Ulubione motto: "Zacznij dziś, nie jutro"


KURSY I SZKOLENIA>>>
Joanna Majchrzak

instruktor fitness

Instruktor fitness i indoor walking. Od 10 lat pasjonuje się różnymi formami zajęć fitness a od 2010 roku pracuje jako instruktor i nie wyobraża sobie innego sposobu na życie. Początkowo prowadziła zajęcia choreograficzne typu dancefloor oraz step choreography. Obecnie zajmuje się zarówno nowoczesnymi formami zajęć cardio jak i treningiem funkcjonalnym.
Na zajęciach wyciśnie z Ciebie siódme poty i zmotywuje do przekroczenia granic, o których Ci się nie śniło. Uwielbia pracę z ludźmi, ponieważ daje jej to dużo satysfakcji i radości, zwłaszcza gdy widzi efekty Waszej wspólnej pracy. Największą nagrodą jest dla niej Twój uśmiech po zakończonym treningu. Uwielbia prowadzić zajęcia, ponieważ w ten sposób nie tylko pomaga Wam zadbać o Wasze ciało, ale także o ducha – odstresować się, rozluźnić i naładować pozytywną energią. Stale doskonali swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i warsztatach fitnesowych oraz zgłębia wiedzę na temat żywienia, aby jeszcze lepiej się Wami opiekować.
Jej zamiłowanie do sportu stało się jej uzależnieniem. Poza fitnessem uwielbia biegi na dystans 10 km, jazdę na rolkach oraz górskie wędrówki. Poza sportem jej wielką pasją są podróże, te małe i te duże oraz taniec – bachata!
Motto, którym się kieruje:
"Żyj tak, aby nie żałować ani jednego dnia"


KURSY I SZKOLENIA>>>